ikonkeAS

Jau daugelį metų mūsų parengtomis e-mokymo priemonėmis sėkmingai naudojasi  užsieninės ir Lietuvoje besikuriančios kompanijos, pasirinkusios iliustratyvesnį ir kokybiškesnį būdą savųjų darbuotojų mokymui – nuo įvadinio instruktažo – žodinį keičiant vaizdžiu video – iki saugos ir sveikatos darbe, konfliktinių situacijų valdymo, supažindinimo su įmonės veiklos specifika: būtinomis instrukcijomis, gamybos operacijomis ir t.t.  

Tai paslauga, leidžianti ženkliai padidinti darbo našumą. Pastebėta, kad įmonės, besinaudojančios mūsų kuriama e-mokymų programa, sutaupo bemaž 50% laiko ir įmonės kaštų.

Untitled-1 Sukursime e-mokymų priemones, pritaikytas specialiai Jūsų įmonei: konkrečiai darbo vietai, darbo saugos, kitus veiklos specifikai reikalingus instruktažus.

Untitled-1 Nufilmuosime reikalingus siužetus, gamybos operacijas, reikalingas e-mokymo temai atskleisti ir tikslui – informuoti bei supažindinti, išmokyti – pasiekti.

Untitled-1 Atrinksime fotonuotraukas, skaidres, pritaikysime Jūsų pageidaujamą informacinę medžiagą ( žodis, garsas, titrai ).

Untitled-1 Įgarsinsime e- mokymus bet kuria – lietuvių, užsienio, taip pat gestų –  kalba.