VšĮ Aukštaitijos RTR – tai reiškia: reklama, televizija, radijas. Dirbame,  kad išpildytume žinią apie save, savo įmonę ir jos veiklą skelbiančiųjų lūkesčius. Juos paverčiame trumpais, arba išsamiais reklaminiais, vaizdo klipais, teminiais reportažais, reprezentaciniais filmais, e-mokymo priemonėmis.

TV eteryje – mūsų prodiuserinės kompanijos kurtos šviečiamosios, kultūros laidos. Ypatingos sėkmės sulaukęs meno kūrėjų portretų ciklas „Menų sala“ nudžiugino netikėtai tapęs mūsų vizitine kortele.

Esame matomi TV3 kanale TV8 – „Nuo amato iki verslo“ – laidų ciklas jaunuomenei, besirenkančiai profesiją. „Menų sala“, čia ne tik pristatome talentinguosius, bet naujajame sezone – ir etnografinių regionų metams skirtas laidas, kuriose veriasi Biržų, Širvintų, Kupiškio, Pakruojo ir, žinoma, Panevėžio etnokultūrinio paveldo skrynios. Netrukus startuosiantis ciklas „Pribloškiau pasaulį“ nustebins tarptautiniu pripažinimu apdovanotųjų  darbštumu, savitomis meninėmis interpretacijomis.

Taip pat bendradarbiaujame su „Šiaulių apskrities televizija“ bei TV „INIT“, matoma Vilniaus, Kauno ir kituose Lietuvos regionuose kabeliniais tinklais.

Šiuo metu įgyvendiname keturis didelės aprėpties projektus, finansuojamus nacionalinėmis ir europinėmis lėšomis.

VšĮ Aukštaitijos RTR užsakovai – valstybinės, švietimo ir kultūros įstaigos, AB, UAB, individualios įmonės, viešosios ir kitos įstaigos, teikiančios paslaugas, kurias reikia pristatyti visuomenei, gaminančios produktą, kurį reikia parduoti potencialiam naudotojui, bei visi subjektai, kuriems reikalinga vykdomos veiklos reklama arba įmonę reprezentuojantis filmas, patraukliai parodantis ją ne tik šalyje, bet ir užsienyje (parodose, dalykiniuose susitikimuose).

VšĮ Aukštaitijos RTR  veikia visoje Lietuvoje. Patyrusių profesionalų komanda, dirbanti naujausia filmavimo ( tik HD ), montavimo įranga – konkurencingumo, paslaugos kokybės garantas.